www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
ramurel

vând Tobe Electronice Yamaha

Recommended Posts

Pret: 1100 RON

Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vând set tobe electronice Yamaha !

Padurile sunt în stare perfectă de funcționare, modulul nu este un model foarte complex, însă are ieșire de semnal MIDI și conectat la calculator oferă foarte multe variante de sound pt fiecare componentă .

[ Dau și cablul MIDI și softul Superior Drummer 2 odată cu setul de tobe, binențeles ! ]

Prețul include transportul prin curierat rapid și plata ramburs !

Prețul este negociabil ! Interes să fie ! :)

post-10823-0-92673600-1412341411_thumb.jpg post-10823-0-53369100-1412341427_thumb.jpg

.

Specificații pe componente :

padurile și cinelele sunt Yamaha TP60, respectiv PCY60, iar modulul este un Roland HD1 ! [ stickerul cu YAMAHA a fost pe el când am cumpărat setul ]

Inclusiv pedalele sunt de la un set Roland HD1 !

Vă aștept la discuții și negocieri, dacă sunteți interesat ! Cu tupeu, ca vreau să le dau, nu mă supăr de oferte de nici un fel !

Pe PM, dacă vreți, sau pe mail metalpower2006@yahoo.com

.

Of, mai Calin, daca ziceai cu 4 saptamani mai repede... Acum mi-am luat un Roland HD-1. Sunt multumit de el, evident, dar preferam sa facem afaceri impreuna, ca de fiecare data ne-o iesit bine! :drum:  

:) Nu ne-a ieșit tempo-ul de data asta !

Despre modulul HD-1, cam așa sună setările lui [ videoul de mai jos ].  Altminteri, prin ieșirea de MIDI, se conectează la softul de tobe și de acolo-i deja altă treabă deja, cu mult mai multe variante :

.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.