www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jack White ( La Romexpo )


tudorzzz
 Share

Recommended Posts

Nu stiu ce mi-ai atasat tu acolo, dar am fost la un fest de stoner cu 5 trupe la 20 RON.

Sa zicem ca stoner-ul nu e Jack White, dar am fost la Alba Iulia si la Rasnov unde ziua de festival era 100 RON, aproape numai trupe straine.

Ma rog, fiecare cu socotelile lui, dar in loc sa aduca pe marele Jack White singur pe afis (cu Trooper in deschidere probabil) mai bine faceau un fest si stiai pe ce dai banii.

Edited by 24fret
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Una peste alta a fost foarte bun concertul. Cam proasta organizarea, ca la noi. OCS a avut un sunet incredibil de prost, dupa ei a venit o tanti sunetista(din echipa lui jack) si a facut minuni. Inainte sa urce Jack pe scena a venit o organizatoare si m-a intrebat pe mine si pe prietena mea daca vrem la golden circle...si am zis ca da, credeam ca face misto de noi. Probabil erau locuri goale si se vedea aiurea; intre normal circle si golden era un gard, nu te lasau sa intri decat pe baza de bratara.

 

Amuzant: Toaletele de barbati erau ecologice si erau afara, cele de femei erau inauntru.

A cantat mai bine de 2 ore, pacat ca n-a cantat si "steady as she goes". In rest foarte tare atmosfera. Mi-a placut! Si din cate am bagat de seama si lui i-a placut de publicul romanesc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.