www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Membri Pentru Coveruri Grunge, Recreational (Bucuresti)


Tarabostes
 Share

Recommended Posts

Salut,

 

Am 29 de ani, niste experienta muzicala (diverse proiecte mici doom/black/grunge timp de vreo 6 ani, vreo doua aparitii live, aproape exclusiv compozitii de-ale noastre), fara cunostinte de teorie muzicala (am inceput sa invat acum), skill mediu la tobe, beginner/mediu la chitara si beginner la chitara bas.

 

As vrea sa gasesc niste oameni interesati de a face o trupa de coveruri grunge (Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Stone Temple Pilots, Mother Love Bone, Temple of the Dog, Mad Season, Jane's Addiction, Screaming Trees...) in primul rand pentru placerea de a canta.

Lucrez full-time, am destule de rezolvat si in timpul liber, asa ca in prima faza nu ma gandesc la un program intens, cantari live etc., ci doar sa ne intelegem bine, sa ne simtim bine si sa ne straduim sa obtinem niste rezultate cat mai bune facand ceva ce ne place.

 

Ar fi vorba de 1-2 sedinte pe saptamana la o sala inchiriata cu ora, seara dupa munca. Weekendurile cred ca e mai bine sa ramana libere pentru ca nu se stie niciodata cine pe unde pleaca.

 

Eu as vrea sa preiau bass-ul, desi am fost tobar vreo 5 ani nu ma mai atrage ideea.

In afara de mine mai am un posibil membru care e incepator la chitara, in rest ar fi nevoie de tobar, chitara lead, voce.

 

Putem sa vorbim in commenturi sau pe PM,

numai bine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.