www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Multumesc pentru ajutor! O sa i arat lui tata, el se pricepe la electronica si cred ca mi poate spune cat s a extins problema.
  3. Dimed

vând Gretsch Tennesse Rose Japan

6500 reducere de paste
  4. Alexandru Pitac

Caut om

Om? Dar ce e aia om? Scuze pentru off-topic, nu m-am putut abtine!
  5. Salutare vand Fender princeton112 plus Made in USA Boss me 8 made in Japan ambele in stare buna pt.varsta lor. Oldies but goodies .negociabil 1000 ron
  6. Today
  7. Nou Venit

vând Boxe Rega RS-1

1550 ron!
  8. Nou Venit

vând AT 4051b x2

2400 ron!
  9. Nou Venit

vând Peluso P12

3700 ron!
  10. sorin the dab

vând Charvel Pro Mod San Dimas Style 1 HS HT

https://www.youtube.com/watch?v=4UtB2GwlBNE
  11. Vand o pedala de loop brand-uita Kokko SOS Looper, dar este aceeasi pedala ca si Nux Mini Core SE SOS Looper. In esenta este o copie la TC Electronic Ditto Looper si functineaza asemanator. Caracteristici sunt: Looper with up to 5 minutes of high quality recording and easy operation Unlimited overdubs Undo/Redo function 24 Bit / 44.1 kHz True bypass Metal housing Loop level control On/Off switch with status LED Jack input & output Requires 9 V DC 90 mA power supply, no battery operation possible Dimensions: 94 x 51 x 53 mm Weight: 173 g Pe spate are lipit Velcro si cateva picioruse de guma in plus pentru stabilitate cand nu e pe un pedalboard. Se poate testa in Cluj-Napoca. Trimit in tara prin curier cu plata transportului la cumparator. Transportul costa aprox 25 de lei in orasele mari din tara prin curier.Pentru orice intrebari va stau la dispozitie prin mesageria de pe forum.
  12. UP! doar pana pe 24 aprilie(!!!) pretul scade la 1600 LEI !!!
  13. marcianpetrescu

Lectii De Muzicutza - Profesor Serios - Cer Seriozitate

UP! primesc noi elevi incepand cu 20 APRILIE 2019 ! o lectie dureaza 60 de minute. Pretul este de 50 lei Fiecare lectie se face DOAR CU O SINGURA PERSOANA ! Astept doar persoane serioase !!! pentru mai multe detalii lasati-mi aici un mesaj privat sau sunati-ma la telefon 0733 31 22 77(intre orele 10:00-21:00). Multumesc
  14. UP! un sistem unic si extrem de fiabil !
  15. Exact asta era problema. Multumesc de sfat!
  16. Catalin Diaconu

Caut om

Ola, trimite-mi te rog ce ai facut, cu si fara tobe si vedem cum facem.
  17. foz

vând Ibanez Iceman ICT700

Update: o las la 2000 RON.
  18. Tase

Modificare Amp - Depth mod

Mersi Vio, deci orice condensator poli de 4.7nf(dupa gust) la peste 63V. Si da, amp-ul meu este o clona de Soldano, un JetCity JCA50h. @vicSnd exact asta astept de la mod. Este un amp de 50W pe care il cant intr-o camera mica. De sunat suna bine la volum mic dar lipseste acel "umph" din frecventele joase. Nu inteleg la ce te referi prin "la volume mici isi pierde eficacitatea.". Din cate am citit despre acest mod, toata lumea spune ca este cel mai sesizabil la volum mic. Odata ce dai volumul ampului mai tare, nu mai este asa sesizabil boostul frecventelor joase.
  19. Jackzon93

O coardă ruptă :(

Nu mă supăr :))) Vă mulțumesc tuturor pentru sfaturi, am desfăcut chitara bucățică cu bucățică să o înțeleg cum funcționează, apoi am asamblato la loc și i-am schimbat și corzile, și i-am făcut și un setup și e ok.
  20. Yesterday
  21. triptii

Caut om

up?
  22. Trupa din Timisoara cu evenimente luate, cauta tobosar cu experienta, cu tobe serioase, versatil, pt colaborare. Telefon 0735.354466
  23. Salutare, Scot la vanzare un cabinet Marshall 1936, 2x12", 150W Mono Sau 75+75W Stereo, diffuri originale Celestion G12T-75 (suna absolut beton). Cabinetul e foarte greu, facuta din lemn de calitate. Are uzura vizuala (bumps, tolex coming off etc). Functional e absolut perfect, ton tipic Marshall, suna foarte tare. Prefer predare personala in zona TG-Mures sau jud. Mures, deoarece e aprox. 25 kg, foarte greu, si nu am o cutie suficient de mare in ce sa trimit cu courier... Pret 1100 Ron. NU raspund la oferte de 600-700 ron. La thomann costa 1950 Ron acum. A costat peste 2000 ron noua. Pentru orice altceva, PM me! La cerere revin cu poze mai bune si detaliate!
  24. Salutare, as dori sa vand un amplificator head Marshall: - 50 Wati putere, e full tube (classic 3 x ECC83 + 2 x EL34), deci e suficient pentru orice scena. Amplificatorul si lampiile functioneaza perfect, eu nu am schimbat nimic la ea. - Reverb spring (pe arc) - 2 Channeluri (Nu am footswitch din pacate). Channel 1 e total clean, channel 2 merge de la bluesy breakup pana la metale cel mai grele. E un amp versatil, sunet tipic Marshall. - Made in Vietnam, nu China - Iesiri pentru cabinet 1x8 / 2x16 sau 1x16 Ohm. Eu am folosit 1x8Ohm cu un cabinet 2x12. Suna beton. - Vand si impreuna cu cabinet Marshall 1936 2x12 in pachet. Mentionez ca prefer predare personala. Nu prea merita sa trimit un amplificator de aprox. 15 kg cu lampile... E fragil. Pentru orice detalii, astept mesaj in privat.
  1. Load more activity

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.