www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Vândut. Multumesc rgc!
  3. barbarossa

vând Washburn N4

N-am studiat atent,dar nu cred ca e n24. n2 nu e in niciun caz. Din cate imi amintesc era intr-adevar un model la care ii spunea n3 asiatic pe la inceputul anilor 2000 care avea stephens cutaway. Ala cred ca e. Exact cum zice mai sus. Dar a nu se confunda cu n3 american, care are tastiera din maple. Serial number-ul, la americane cel putin, indica anul cu primele 2 cifre, luna cu urmatoarele 2, si nr de productie cu restul. Ca pret nou era pe undeva cat n2, poate putin mai scump. 500-ish.
  4. Today
  5. Mr Vintage

Pedalboardul meu ideal, acum (II)

Eu, cu praful de pe tobă, că e gratis...
  6. apocapsile

Din poza aia, un om trecut prin viață știe să facă alegerea corectă si să plece cu planta.
  7. Mr Vintage

SKU e cu domnișoarele, că e mai noob. Bărbații adevărați sunt cu doamnele. Și-și fac rost singuri.
  8. sorin_pavlidis

vând Vând Sonor Aq1, shell

Accept și unele schimburi, cu diverse piese din gama percuție. M-ar interesa o pedala dubla de calitate. Aștept propuneri!
  9. Gubesz

vând Washburn N4

Corect!
  10. cs09

vând Pedale diverse

Mai sunt actuale urmatoarele: Keeley Super Mod Workstation Boss TR-2 tremolo MI Effects Super Crunch Box
  11. apocapsile

vând Washburn N4

Am și eu o rectificare, chitara e sigur N24 sau ceva similar, căci buzz feiten și jointul ăla nu există pe niciun N2. E un fel de N2 upgradat cu chestii de la N4. Văd acum făcute în indonezia, dar dacă-i de prin 199x, probabil că se făcea și-n Coreea. De sud. Uite, ăsta-i indo dar pare aceeași construcție: https://reverb.com/item/1113209-washburn-n24 N24: import model, rosewood fingerboard, agathis body in "vintaged" natural or padauk-stain finish Scrie aici pe wiki că sunt un fel de reissue de N3, dar cu tastieră rosewood și profil de gât de N2 mai degrabă decât ăla USA pe care îl avea N3. https://en.wikipedia.org/wiki/Washburn_N4
  12. Wagner Tamas

vând Ibanez RGIX27FESM în hardcase Gator

Up Up and Away
  13. apocapsile

vând [EXPIRAT] Yamaha Revstar RS720B Ash Grey

...sau nu, că la cât am bibilit și reglat la ea și cum se simte cu action de 1.8/1.4 mm la ultima tastă și 1.6/1.2 la 12 o'fret (that's right) deja mă simt înșelat s-o mai dau altcuiva Plus că n-ar mai arăta sufrageria la fel fără ea.
  14. Gubesz

vând Washburn N4

Salutare!Doar o rectificare,chitara este Nuno 2,Nuno 4 este made in USA si e cu totul altceva.Spor la vanzare!
  15. apocapsile

Pe domnișoare nu vrei să ni le prezinți?
  16. RichBor

vând Ibanez RGDIX7MPB

Up
  17. AddRien

vând Gibson Bridge ABR Stoptail

Rezervate până pe 5.06.2019.
  18. catalinsapasu

vând Line6 Pod HD Bean

O bicicleta? Un telefon decent?
  19. Mr Vintage

Adaug la acest rig nițel GAS de Târgu-Jiu. Am găsit aici viitorul Strat NOS Historic Relic Period Correct Vintage '54 al lui SKU și un MiniMoog perfect pentru Office Fusion.
  20. ionutsuru

vând Line6 JTV 69

Ionut Vlad Splaiul Independentei 99-101 Institutul Victor Babes Bucuresti,sectorul 5
  21. Magna guitar

vând Vand Roland Cube80Xl

Valabil 1000 ron,negociabil!
  22. O vreau. Îmi dai un nr de tel?
  23. *Vand panou cu Pedale Efect pentru chitara in perfecta stare de functionare (estetic si tehnic 10/10). *Accept orice fel de test.*Negociabil.1. Rockboard Studio GB (Pedalboard)2. Harley Benton PowerPlant (distribuire curent pedale)3. Lead Foot LFV-1 (pedala de volum)4. Harley Benton D-SEED (digital delay prinipal)5. Behringer OD300 (Overdrive Distortion)6. Behringer SF300 (Super Fuzz - Distortion agresiv)7. Harley Benton DD-2 (digital delay secundar)8. Behringer mic200 - TUBE ULTRAGAIN (Preamplificator)*BONUS:9. Conectori pedale si alimentare10. Geanta transport
  24. Vand 2 difuzoare 10″ 50w model VHT G10050D @ 16 ohm. aici: poze * * * va rog lasati un mesaj privat daca sunteti interesati sau aveti intrebari! nu raspund pe forum!
  1. Load more activity

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.