www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Mixerul este in stare perfecta de functionare, absolut totul functional. Este made in USA, sound-ul fiind pe masura. Acest model nu se mai fabrica. Ca orientare de pret, la Thomann, cel mai ieftin este Behringer si este aprox 1800 RON, jucarie comparativ cu Mackie! https://www.thomann.de/ro/mixere_cu_24_canale.html?oa=pra Include Flight Case Optional poate veni cu un multi compressor Behringer MDX4600 in stare perfecta, la cutie! https://www.nstuffmusic.com/p-9224-behringer-mdx4600-multicom-pro-xl-4-channel-signal-processor.aspx Pret 1500 Lei fara compressor, 1750 cu compresor contact PM
  3. Today
  4. sk8raven

vând Pickguard cu EMG S1/S1/81

Daca peste o luna le mai ai, ti le cumpar. Altfel, spor la vanzare!
  5. stefan68

vând Music Man Luke III

Salut Andrei tu esti primul proprietar sau si tu ai cumaparato de la cineva? daca te rog faci o poza si cu placa din spate ca nu se vede serial nr. case-ul e al ei ca nu se vede. Multumesc
  6. Deoarece mi-am dat seama ca nici in 100 de ani nu voi avea timp, bani și chef să pun în cutii toate efectele pe care le-am construit, m-am hotărât să le vând/schimb. Așa cum se vede în poze, efectele AU doar potențiometre și, eventual, comutatoare, dar NU AU jack-uri, mufe de alimentare, cutii și footswitch-uri!!! În majoritatea cazurilor, NU știu cât de asemănător sună față de original!!! Majoritatea sunt fuzz-uri, overdriver-e și distors-uri, dar am și cateva mai rare/interesante: Pearl OC-7, Death By Audio Echo Dream, câteva chorus-uri și flanger-e, un distors pe mai multe benzi, 2-3 tremolo-uri! Dacă cineva este interesat de un efect anume, o să mă gândesc dacă l-am construit vreodată sau nu...ceea ce se vede în poze nu este chiar tot ceea ce am Cel mai mult m-ar interesa să le ia pe toate cineva pasionat de DIY, la fel ca mine...mai am de dat și mai multe efecte incomplete, cablaje sau, poate, chiar și piese...la schimb, aș vrea să-mi pună în cutii mai multe efecte pe care vreau să le păstrez și să-mi construiască 2-3 efecte...dacă este pasionat de așa ceva, sigur ne vom înțelege Prețurile sunt mici, zic eu: 20-30 RON un booster/fuzz/distors/overdrive simplu, 40-50 RON un booster/fuzz/distors/overdrive complex și 70-100 RON efectele de modulație...mă interesează și schimburi cu efecte!
  7. gabekn

vând [EXPIRAT] Vand Ibanez - Cmm1 - Nou

Sold. Multumesc.
  8. mad_max924

vând Vox ac4 tv mini full tube

dupa parerea mea este peste un amplificator blackstar
  9. shrekinson

vând Set radius gauge guitar luthier

Buna ziua. Da,mai este,cel compus din cele 4 piese rectangulare
  10. 350 ultimul pret ca sa eliberez spatiu.
  11. Aparatul este inca in garanție aprox 6 luni la f64. Are f putine cadre trase, fiind folosit intr-o singura vacanta. Este varianta argintie si vine cu obiectivul de kit si toate accesoriile din pachet. Pe langa aparat, mai am o geanta faux leather, un toc stil vintage tot din imitatie de piele maro si un grip de aluminiu negru (montat, mi se pare greu de tinut in mana fara el). Gripul are Mount-uri Arka swiss pentru portret si landscape - utilizabil cu un accesoriu universal de trepied. Accept schimburi cu chitare sau amp-uri de valoare apropiată. Pretul de nou a fost peste 4500 lei.
  12. GeorgeMD

vând Vand Stratocaster Eagletone SSS ca nou

300 de lei, ca nu mai am unde le baga. Ultimul pret, altfel o arunc la tomberon.
  13. citizens

vând Set radius gauge guitar luthier

mai este valabil anuntul?
  14. Yesterday
  15. miki

vând VGS VST-110

schimb cu....
  16. dragoscalin

vând Radial Engineering USB Pro

100 eur
  17. CosminStefan

GuitarCreep

Astept o parere despre cateva dintre compozitiile mele. Nu abordez melodiile din punct de vedere ''teoretic'' , ci merg mai mult pe ideea ca aia ca daca suna bine, merge. Sunt deschis la sugestii, oricum. Dar cam astea sunt pana acum. Sunt unele pe care le-am mai facut dar vreau sa le refac ca pana acum le faceam cu tobe luate de pe youtube apoi recent am invatat sa imi fac propriile drum track-uri. (Da, este mult mai usor de lucrat asa) (Si da, Track No. VI si Arabic Metal Instrumental sunt facute cu tobe de pe youtube, pe care inca ma gandesc daca chiar o sa le modific sau nu, probabil o sa le modific in cele din urma oricum) Asta ar fi cea mai recenta.
  18. Chitara este in stare buna, fara cioblituri, crapaturi sau alte minuni. Are 2,3 zgarieturi de suprafata, iar uzura tastelor este normala. Mai multe detalii la telefon sau mesagerie.
  19. Squier Standard 2017 in stare foarte buna, ca nou. Pret Thomman 1264 RON Detalii tehnice in linkul de mai jos https://www.thomann.de/ro/fender_squier_standard_tele_il_vb.htm?glp=1&gclid=CjwKCAjwxaXtBRBbEiwAPqPxcFsGPOao7xoI8LjLFKscm1s49GSqpMt9iYu_4Y2liB2KhLHs2fLyGxoCrhIQAvD_BwE
  1. Load more activity

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.