www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. L.R. Baggs M80 pentru chitara acustica, noua, desigilata doar pentru poze Poate cea mai reusita doza pentru acustice, utilizata si apreciata de artisti din intreaga lume Gasiti review-uri si demo-uri pe yotube la o simpla cautare pe google Se poate vedea si ridica personal din Timisoara dar la cerere trimit in tara prin curier rapid cu verificare colet Pret fix, fara oferte Multumesc
  3. dorean

vând Pedale (gtr&bass)

Preturi noi! Boss GEB7 300 lei Morley power Wah / vol 300 lei Ibanez mini chorus 200 lei Behringer Hellbabe Wah 150 lei Ibanez BP10 (japan) 380 lei
  4. dorean

vând Boss MT-2

Up 280 lei
  5. Today
  6. Este vorba despre una din boxele din anuntul de mia sus. La acel moment am decis sa le mai pastrez, dar acum nu mai am decat o bucata. Este cea cu sticker-ul pe ea, in dreapta/sus. Eu le-am folosit in set-up cu un Line6 Helix. Nu ma intereseaza schimburi si as prefera predare personala in Pitesti. Zi faina!
  7. Magna guitar

vând Vand Roland Cube80Xl

Up!Negociabil.
  8. ValeChitara

vând Carvin DC135

Daca nici la banii astea nu se da... poate gratis daca o dau se indura cineva UP!
  9. Costachescu Mihai

vând Korg Pitchblack PB-01

Salut. Produsul mai este disponibil?
  10. CiocanelBloodyCIocanel

Diy Acoustic - Tamplarie

11. marcianpetrescu

Lectii De Muzicutza - Profesor Serios - Cer Seriozitate

UP! primesc noi elevi incepand cu 25 Mai 2019 ! o lectie dureaza 60 de minute. Pretul este de 50 lei Fiecare lectie se face DOAR CU O SINGURA PERSOANA ! Astept doar persoane serioase !!! pentru mai multe detalii lasati-mi aici un mesaj privat sau sunati-ma la telefon 0733 31 22 77(intre orele 10:00-21:00). Multumesc
  12. UP! reducere la 1000 lei
  13. Salutare! Chitarist/basist/vocalist din Bucuresti, 40 de ani, caut colegi pentru formatie cu influente punk old school. Repetitii la sala inchiriata, se canta de placere, fara garantii/promisiuni. 0737665025 Numai bine!
  14. Timi_27

vând Stative Gibraltar

Salut. Mai ai stativul drept?
  15. Anunt valabil pana luni 27 mai, daca nu se vinde pana atunci se retrage definitiv de la vanzare. Am o urgenta de achitat deci pretul este negociabil. Faceti o oferta concreta in privat si daca imi convine batem palma. Numai bine !
  16. millu2m

vând Music Man Axis

Schimb doar cu Music Man Cutlass HSS,sau momentan se vinde la pretul de 5000 ron dozele originale Dimarzio custom zebra + hardcase music man original.
  17. AddRien

vând Reghin LP ieftin

Preț nou: 250 lei + transport
  18. AddRien

vând Harley Benton FanFret Baritone

Preț nou: 799 lei + transport
  19. AddRien

vând Corp Strat Ieftin

Preț nou: 250 lei + transport
  20. AddRien

vând Ibanez GRG 70DX

Preț nou: 350 lei + transport
  21. AddRien

vând Gibson Bridge ABR Stoptail

Preț nou: 199 lei + transport.
  22. ypmiks

Toboșar începător - București

Am rămas fără sală momentan. Așadar și acest lucru este de luat în calcul.
  23. Christian Cort

vând T Rex Tapster Tremolo

Sunt interesat de câteva pedale, plus o diferență de bani din partea celui care are una din aceste pedale: - Mxr Phase 90 + 250 de lei; - EHX Small Stone Nano + 300 de lei; - EHX Bad Stone Nano + 300 de lei; - Boss Tremolo TR-2 + 250 de lei.
  24. UP!!! A mai ramas doar Poweramp-ul Marshall !
  1. Load more activity

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.