www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Today
  3. Norberth

Headstock camera mount

Aveti ceva recomandari pentru un stativ de smartphone ce sa se poata atasa de headstock pentru filmari si stiti unde as putea gasi? Am dat search pe Google dar nu pare sa fie vreun magazin de muzica in Romania care sa vanda asa ceva si ce am gasit la cei de la Muziker era pentru GoPro si la un pret exagerat. Multumesc anticipat!
  4. Norberth

vând Marshall MG10CF 10W

prin "Contact: instant messenger" ma gandeam la mesaj in privat aici pe forum, dar nu stiu daca intr-adevar asta inseamna. Up!
  5. Alberto Mantoiu

vând Yamaha Silent SLG200N

2300 lei
  6. stratosaurus

vând Doza EMG HZ-H4

Salut, Se vinde o doza EMG HZ-H4, stare perfecta . Pretul il vad pe : https://www.ebay.com/p/EMG-H4-Passive-Electric-Guitar-Replacement-Humbucker-Pickup-Black/1300025347 Pretul meu 170 lei.
  7. De vanzare Fender Pawn Shop '70s Stratocaster Deluxe Acesta este un model din seria Pawn Shop 2013 : "guitars that never were but should have been" . Made in Mexico. Chitara a fost adusa din Anglia, folosita foarte putin in casa, are inca tipla pe pickguard si doza neck. Arata si functioneaza impecabil. Urme minime de uzura pe taste. Nu am toc la ea, nu o trimit in tara, dar ne putem intelege cu eventualul cumparator sa o duc personal. Cateva detalii: - Culoare: neagra - corp: Alder - grif: Maple - profil grif: "U" Shape - fingerboard radius: 9.5" (24.1 cm) - nut width: 1.650" (42 mm) - scale length: 25.5" (64.8 cm) - taste:22 - medium jumbo - doza bridge: Enforcer™ "Wide Range" Humbucking with Downsized Wide Range Covers - doza neck: Standard Single-Coil Tele - potentiometre: Master Volume, Master Tone - bridge: 6-Saddle Vintage-Style Hardtail Stratocaster - chei: Vintage '70s Fender® "F" Stamped 3000RON negociabil Mai multe informatii la Tel 0745 389 262
  8. citizens

vând [EXPIRAT] EP Booster

Vandut. Multumesc
  9. Vand un synth de chitara Boss SY-300 in stare foarte buna, cumparat nou acum 3 ani de la Guitar Shop. Nu mai am cutia de la el. A stat numai in hardcase si a fost folosit live in concerte numai pentru cateva piese. Il dau pentru ca am nevoie de bani deci nu sunt interesat de schimburi de nici un fel. Pret: 1900 lei. Contact: Radu Gheorghiu - 0744.349.249 Boss SY300 Boss SY 300 Link-uri utile: https://www.boss.info/global/products/sy-300/ https://www.thomann.de/ro/boss_sy_300_guitar_synthesizer.htm https://www.guitarshop.ro/boss-sy-300_p3753.html
  10. Yesterday
  11. Borsec

cumpăr Cumpar chitara Statocaster HSS

Multumesc, mai astept (Bucuresti mai ales)
  12. up, la cerere inregistrez niste riffuri, solouri cu ampul
  13. Salutare, Se vinde o chitara Grosmann, replica Jackson Kelly. Corp si neck maple, 24 taste, bridge licenta Floyd-Rose. Doza bridge EMG H4 13,35 k impedanta, in neck EMG SA-1, 7,3 k impedanta, chitara este ecranata cu foita cupru. Este destul de grea, bine echilibrata. Are doua ciobituri in lac, in colturile mai proeminente. Lemnul nu este atins, doar finish-ul este afectat, nu influenteaza sunetul. Mai are doua-trei mici semne in lac, nimic semnificativ, un colt de la back plate este rupt, se vede in poze, tastele in stare buna. Set nou corzi 9-46. Probabil dupa ce se mai aseaza corzile trebuie verificata intonatia. Pret 750 lei. Pentru intrebari, PM. Bafta
  14. Salutare, vand această chitară, este nouă, .mai are vreo 2ani jumate garanție, sună decent, foarte comodă, partea electronică iși face treaba. Upgrade:nut si saddle din os de bovină La schimb, accept eventual unRoland Microcube.Preţul este fix, preferabil predare personală în BV. https://m.thomann.de/ro/harley_benton_hbo850bk.htm
  15. Folosit doar in casă. Functional si estetic 10/10 1 Channel with 24 presets Power: 20 W Equipped with a 1 x 8" specially designed Fender speaker Impedance: 8 Ohm Controls: gain, volume, treble, bass, master, preset selection, modulation, and delay/reverb Save-, exit-, and tap tempo button 12 Modulation Effects:Chorus, Flanger, Tremolo,Vibratone, Octaver, Phaser, Step filter. 12 Delay/Reverb effects:Tape delay Big Fuzz, Green Screamer & Intelligent Pitch Shifting Stereo/Mono delay Room / Plate / Hall reverb
  16. manbearpig

vând Tc Ditto looper

Salut! Vând un Ditto looper de la Tc electronic, în stare excelenta. Proba in zona Timpuri Noi / Flaros. Nu trimit în țară. Urc și poze în curând.
  17. danpricop

vând boss gt100

il dau la pachet impreuna cu boss katana 100 cu footswitch GA-FC pe un HoTone Ampero.
  18. apocapsile

vând Jackson KEXMG Silverburst

Recapitulare: deschis la schimburi de bun simț (charvel san dimas / socal /dk24 / telecaster).
  19. tudoranu

vând D'angelico Premier Doublucut

update pret: 2750lei
  20. telecaster

vând Laney VC-30 Full lampa

S-a dat se poate Închide
  21. Salut, Vand un Vox Ac15cc1x, este versiunea cu difuzor Blueback. Suna considerabil mai bine fata de cel normal (am putut sa compar foarte riguros dupa cum se vede in poza ) Este in stare buna, cateva mici urme de uzura. Este cel din partea dreapta. N-am avut alta poza la-ndemana dar daca prezinta interes pot face poze mai detaliate cand trec pe la sala. Pret: 450 euro. Mersi.
  22. GezaMan

Intrebare microfon.

mersi mult
  23. delatobe

vând Laney VC-30 Full lampa

Anuntul mai e valabil?
  24. marcianpetrescu

Intrebare microfon.

este un tip de adeziv cu rolul clar de a fixa cele doua fire ca sa nu se miste si sa se fractureze... uneori se intampla asta si de la vibratii... la microfoanele de firma se folosesc alte variante... nu e panica... atata timp cat nu afecteaza functionarea... e bine... nu-ti face probleme. Bafta
  1. Load more activity

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.