www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Salutare, Vand chitara electro-acustica Takamine P5J Pro, starea chitarei este foarte buna, urmeaza sa pun poze cu ea zilele urmatoare, vă aştept să o testați! Preamp ul este pe lampa CTP3, pentru orice intrebare nu ezitati sa ma contactati!
  3. Sunt 7 bucăți.
  4. Sunt Dani, am 18 ani si vreau sa ma alatur unei treupe de death metal, metal/deathcore din Bucuresti. Stiu sa fac growl, nu ma descurc prea bine pe clean,dar incerc sa invat.
  5. hrd hand

vând Gibson Firebird

Up 750€ !
  6. stefangler

vând Straturi, Part(tele)caster si 335

Intre timp 335-ul s-a vandut, isi petrece weekendul cu noua familie.
  7. Marcus Nalgaber

Serenade for the Mountains

8. Chitara electro-acustica Takamine EF 440 SCGN seria PRO Made in Japan Stare foarte buna; Cutie transport; Fata: Cedru Laterale si spate: Mahon Preamplificator: CT4B II Doza: Palathetic Finisaj: antic satin Setup profesional, actiune joasa. Forma: Nex
  9. Achizitionata in decembrie cu scopul de a invata si de a face parte dintr-o trupa. Nu am reusit.
  10. loris

vând Boss micro br

300 lei fara alimentator. Mai frumos de atat nu se poate!!!!
  11. teddyeoos

Solist (Cred ca incepator)

mersi mult:) sper si eu asta ,dar din pacate nu prea gasesc
  12. bandibalog

vând Tanglewood Sundance Historic TW40 O AN E

CE92181A-30D9-44A0-9708-7099150FBC52.mov
  13. corM

vând Chitară rară "The Hawk"

Pret redus la 1399 lei
  14. Yesterday
  15. Salutare, Vand o pedala de Fuzz construita de Sorin Dragoi, toate piesele sunt vintage( pedala merge in directia Caesar Diaz-Fuzz Face ( Germaniu/Silicon)- comutabil , nu combinat. Pentru orice intrebari nu ezitati sa ma contactati!
  16. Vandut, se poate inchide Multumesc RGC!
  17. Salutare, as vrea sa cumpar acest Fuzz, daca il are cineva va rog sa imi dati de stire! Multumesc !
  18. Buna seara. Mai este valabil? Multumesc
  19. Marius13579

Threadul oficial : ce chitara sa imi iau

Salut, da nou pe aici si cu dorinta de a invata sa cant la o chitara acustica. Si acum teribila intrebare...ce chitara sa imi iau? Buget 500 ron, am zis ca daca ma prinde o sa investesc mai mult dupa ce prind ceva experienta. Din ce am vazut/citit pe vastul net, am inteles ca este bine sa o cumperi din magazin, desi fara experienta, nu vad cum m-ar ajuta sa nu iau o chitara proasta.Ok, astept niste propuneri de la voi si va multumesc anticipat pentru implicare !
  20. millu2m

vând Suhr Doug Aldrich

580 RON setul
  21. Gopo Shiatat

vând Markbass 122 New York 800W

A fost achiziționat în luna mai 2019, mi-am dorit un cabinet compact și ușor pretabil deplasărilor are doar 18 kg. Îl vând pt că am nevoie de un 4x10 pt studio.
  22. rcsepei

vând Saddles Floyd Rose Special

Am nevoie de ele. 0742384316 Ms.
  1. Load more activity

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.