www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Florin Stefan


florinstefan
 Share

Recommended Posts

Cum de mi-a scapat topicul asta ! In sfarsit ceva serios .

Bravo Florin ! :respect:

O sugestie : cand imprimi chitara pt armonie nu exagera cu efectul de camera . Mai bine tragi chitara de doua ori . Va avea efectul care-l cauti ;)

Merci de sfat, e un negativ bine facut si inregistarea e facuta in camera, de aceea se aude cu efect natural :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

De ce nu-ti faci publicitate ? La acest eveniment as fi venit daca as fi stiut de el. A trecut vremea afiselor pe garduri. Profitati de internet fratilor si faceti-va cunoscuti !

Ai dreptate dar reclama s-a facut pe internet si in presa, imi pare rau ca l-ai ratat anul trecut dar anul acesta te astept la un concert de chitara in Cluj (posibil si alte orase din tara) care va fi promovat peste tot ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Exceptionale majoritatea postarilor de pe YT dpdp al interpretarii. Daca-mi permiti totusi o sugestie... Traim intr-o lume in care calitatea HD (atat audio cat si video) e relativ usor de atins si mai mult decat atat publicul e obisnuit cu asta. Oricat de buni ati fi (si dupa parerea mea sunteti) daca va prezentati cu niste materiale de genul celor doua de mai sus veti avea numai de pierdut pentru ca multi nu vor avea rabdare sa va urmareasca (si pe buna dreptate).

 

Trageti sunetul din mixer, filmati cu o camera oarecare pusa pe un trepied, mixati audio+video la final si veti obtine un material de calitate mult mai bine primit de publicul virtual. O investitie minima cu beneficii maxime. Bafta!

Edited by sam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Exceptionale majoritatea postarilor de pe YT dpdp al interpretarii. Daca-mi permiti totusi o sugestie... Traim intr-o lume in care calitatea HD (atat audio cat si video) e relativ usor de atins si mai mult decat atat publicul e obisnuit cu asta. Oricat de buni ati fi (si dupa parerea mea sunteti) daca va prezentati cu niste materiale de genul celor doua de mai sus veti avea numai de pierdut pentru ca multi nu vor avea rabdare sa va urmareasca (si pe buna dreptate).

 

Trageti sunetul din mixer, filmati cu o camera oarecare pusa pe un trepied, mixati audio+video la final si veti obtine un material de calitate mult mai bine primit de publicul virtual. O investitie minima cu beneficii maxime. Bafta!

 

 

Ai mare dreptate, teoretic se pot face investitii minime, dar uneori posibilitatile reale sunt pline de dificultati in special in Romania :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.