www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Voodoo Lab Tremolo


Recommended Posts

Pret: 350 RON


Localitate: Craiova


Contact: 0761 160 333


Link producator: http://www.thomann.de/ro/voodoo_lab_tremolo.htm


Accept schimburi: Accept schimburi

Salut! Vand un Voodoo Lab Tremolo pe care il am stare foarte buna, si fizic, si functional. Inainte potul de volum mai caraia, dar l-am dat cu niste spray special de poturi si acum nu mai are nicio problema. Specific ca are velcro pe spate, pentru unii este relevant. Despre efect in sine, e chiar calumea. Ai versatilitate, asa cum mie imi place sa am la o pedala, viteza merge de la lent la ametitor si la fel si intensitatea efectului, helicopter chops nu sunt o problema. Este echilibrata bine, nimic de zis, in interior stiu ca mai are un trim pot dar nu mai tin minte ce regla, nu l-am modificat oricum. Singurul motiv pt care o dau este pt ca mi-am luat un Fulltone Supa-trem si imi place mai mult sunetul de la Fulltone. Are tonul mai cald si vintage, Voodoo imi pare mai cu inalte, mai "exact" sau poate "modern", astea sunt cuvintele care imi vin, sper ca nu critic aiurea pedala. Sper ca am facut o descriere relevanta, totusi.

 

Pretul nu este negociabil, starea este foarte buna, se vede in poze, iar cat cer este jumatate din pretul de pe Thomann (unde ai preturi destul de mici, dar transportul pune alte probleme).

Noroc!

post-12052-0-24331100-1422569528_thumb.jpg

post-12052-0-88468100-1422569617_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.