www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 100 - Aniversar


AddRien
 Share

Recommended Posts

Ho, ho, ho!character17.gif.pagespeed.ce.mvtCENV0Q3.  Am ajuns și la ediția cu numărul 100. Pentru că e un număr rotund și pentru că suntem în preajma sărbătorilor, această ediție va avea și câteva premii:

Locul I - 50 de euro (courtesy of Cosu)

Locul al II-lea - o pedală Joyo British Sound (simulează tonul de Marshall)

Locul al III-lea - o interfață pt ios, iRig.

 

Backing track-ul nu e chiar simplu, însă e în ton cu sărbătorile și, cred eu, stimulează creativitatea.

 

Sărbători fericite, RGC!!!character21.gif.pagespeed.ce.b15kSX07uv. 

 

 

Duel_100.mp3

20141221_141506.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

N-am nici o idee valida. Toate proaste. Si decit sa dau niste note, ceva pe-acolo, e mai bine sa stau pe coada mea, zau!

Oricum, mi-a placut mult de tot tensiunea din interpretarea ta.

Tocmai in asta consta muzica , dai niste note acolo , cum le simti tu , adaptezi totul la gradul de "tehnicitate " , mai ales la acest BT  conteaza cele cateva note  si nu demonstratia de tehnica .

Canti peste BT de mai multe ori si apoi postezi versiunea care i-ti place cel mai mult .

Trebuie sa  canti acele cateva note ! trebuie sa ajungi sa simti ca cateva note fac totul !

Note putine ,aerisit /calm  si grije la accentuare  , asculta ce a fost postat pana acum si ia exemplu ce-ti convine ..

Edited by karpi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.