www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

La O Halba


Cognek
 Share

Recommended Posts

Ma gandeam ca ar fi misto sa impartasim evenimente si amintiri mai mult sau mai putin placute de-a lungul carierei de "dormitor" haha...

 

Cea mai tare faza cred ca am trait-o in seara asta... M-am dus la barul meu de veci... lume bune una alta pana intru in vorba cu un junker de junker... o dam in texas si draci si asta ma invita in alt bar unde cica au scule la care sa cant... eu zic what the hell... sure thing...

Ajungem acolo... gasesc un ***** de les paul marca stagg (mie mi-a placut vopseaua).... fratilor n-am pomenit in viata mea chitara la care invarti POTENTIOMETRU SI SE INTOARCE INAPOI... radeam ca idiotu pe scena hahahaha... in fine... scot niste dracenii d-ale mele sa vada lumea ca le dau la buci cu sau fara lampi si pana la urma imi intru pe felie... intre timp se lasa cu chestii mai mult sau mai putin legale prin zona... eu trag maxim din chitara pana cand ii sare un potentiometru LOOOOOL... Dracu de birtman sare ca ars... eu stateam cu pufoaica in gura si mesteream la dracenie si cand a ajuns ala la mine sa ma ia la rost ca i-am stricat "scula" ... eu eram ceva de genu... "Domne'... da-mi dracenia asta acasa si ti-o reglez pe gratis... iti fac din rabla fata frumoasa..." in sinea mea mi-am dat seama ca omu era constient ca are un ***** cu corzi... altfel sigur ma baga la plata ... in fine... ne-a dat afara in suturi LOL... Viata frumoasa de Constangeles (versiunea junk)... ba da sincer zic... cand am pus mana pe chitara si am facut-o sa suspine parca mi-a zis "ajuta-ma frate"... Da in concluzie.... cum poti sa intri si sa iesi "in fortzaaaaa".... hahahaha...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.