www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Casti Audio In-Ear Sennheiser Cx 200 Street Ii, Negru/gri


Vladympv
 Share

Recommended Posts

castile au fost doar probate in jur de ora maxim pt testare/comparare cu alte seturi de casti care le-am cumparat deodata.

de obicei cumpar 3-4 perechi si pastrez 1

 

vin in ambalajul original complet.

 

se pot vedea in cluj . 70 lei

reper pret: 139 lei la emag:  http://www.emag.ro/casti-audio-in-ear-sennheiser-cx-200-street-ii-negru-502544/pd/EFS30BBBM/

la cerere pun si poze cu ele in ambalaj , de scos nu le mai scot de acolo ca tre rabdare sa le pui la loc frumos :)))

0720 66 00 50 sau PM

livrez si in tara cu plata in avans pe card. verificati feedbackul meu pentru a fi linisititi ca veti beneficia de o vanzare convenabila si onesta :D

Edited by Vladympv
Link to comment
Share on other sites

n-as putea sa garantez cele de mai jos, ca nu am folosit modelul de fata si nici altele in teste de genu   :))

insa am avut Sennheiser mai multe modele si am fost multumit.

un coleg de al meu are modelul acesta de 1 an si e f multumit, desi mai neatent de felul lui cu casti in ear zice ca au rezistat pana acum :D

parere mea ca la casti sub 100 lei nu are concurent si am avut oczaia sa compar cu alte marci celebre in categoria asta de pret

nu coloreaza sunetul aiurea cum fac altele , sunt destul de flat comparativ (experienta subiectiva :D ) chiar si cu casti de monitorizare studio care le am 

PS: atasat si 2 poze :)

 

Exact modelul asta il am si eu de 2 ani. E foarte tare! A rezistat si in masina de spalat. 

 

post-11972-0-12164800-1414072377_thumb.jpg

post-11972-0-06496600-1414072408_thumb.jpg

Edited by Vladympv
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.