www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

E-Mu Xboard 49 (Claviatura Midi Cu Aftertouch)


Menghenung
 Share

Recommended Posts

6yivwVJ.jpg

ihPMdZK.jpg

gb2DDRh.jpg

 

Claviatura este extrem de putin folosita. Pozele sunt reale. Este un controller midi foarte reusit, actiunea clapelor este excelenta, am cumparat-o din dorinta de a ocupa un spatiu redus. Am fost surprins placut, am comparat-o cu Axiom de la M-audio (prima serie) si aceasta eu spun ca este o claviatura superioara din puncte cheie de vedere. In primul rand felul in care se simt clapele la atingere, apoi faptul ca are aftertouch si in momentul in care este alimentata direct din usb, nu e nevoie de alimentare separata. Si nici nu are kilograme de plastic in plus. Este foarte supla, o misti extrem de lejer dintr-un loc in altul.

Am cutia originala, nu mai stiu insa de discurile ei (le-am ratacit, pentru mine au fost inutile). Claviatura este recunoscuta plug and play de orice versiune Windows mai veche de XP, si se poate descarca la ea driver de pe internet (merge insa si fara).

Functioneaza impecabil, este ca noua, nu mai cant si sta nefolosita. Am ezitat mult pana sa ma decid daca sa o vand (imi place foarte mult).

 

Pretul meu este 600 RON. Nu sunt interesat de schimburi si nici nu negociez. Ofer la ea cadou si stativul din imagine.

 

Pentru detalii intrati pe internet si cautati despre functiile ei. Oricat o voi lauda eu, trebuie sa vedeti din sursele voastre mai mult.

 

Raspund doar la informatii despre produs. Nu comentati pentru schimburi si nu faceti discutii inutile despre negocieri... Asa cum am spus, nu prezinta un interes pentru mine.

Cei interesati sa ma sune la numarul:

 

0757 753 335

 

 

Nu trimit in alte judete. Cine doreste, se intalneste cu mine in Bucuresti si o testeaza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.